Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Studenci Politechniki Dziecięcej w klasie Ib i Vb

Dwoje uczniów klasy 1b Marysia i Karol Jurczyk i Mateusz Kapica z klasy V b zostało studentami i otrzymali indeksy Politechniki Dziecięcej w Rzeszowie. Projekt Politechnika Dziecięca przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, czyli dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Prowadzący wykłady, ćwiczenia i zajęcia laboratoryjne przygotowują je w taki sposób, aby każde dziecko jak najwięcej zrozumiało i zapamiętało. Priorytetem jest aby dzieci podczas zajęć nie nudziły się, ale przez zabawę i przystępną dla nich formę przekazywania informacji zdobywały wiedzę.

W sobotę 21 marca w Rzeszowie odbyły się pierwsze zajęcia w nowym semestrze. Mali studenci brali udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych związanych. Kolejne zjazdy będą związane z następującymi blokami tematycznymi: „Akademia małego architekta”, „Wędrówki po nocnym niebie”, „Kryminalne zagadki PD”, „Zaprogramuj przyszłość z robotami Lego”. Zajęcia odbywają się w salach wykładowych Politechniki Rzeszowskiej.
Gratulujemy młodym studentom i życzymy powodzenia!