Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Gminny konkurs BRD

W dniu 16 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne konkursów BRD: Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i Konkursu o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie. W konkursach uczestniczyły dwie szkoły podstawowe i cztery gimnazja. Uczniowie rozwiązywali testy wiedzy z zakresu BRD oraz wykonywali zadania praktyczne polegające na pokonaniu toru przeszkód i przejeździe przez miasteczko zgodnie z przepisami ruchu drogowego. W obydwu konkursach zwyciężyli:

  • w kategorii szkół podstawowych – Szkoła Podstawowa w Iwoniczu w składzie: Marcin Kenar, Adam Mikosz, Aleksandra Kielar, Aleksandra Trygar (opiekun Jolanta Kielar).
  • w kategorii szkół gimnazjalnych – Gimnazjum Publiczne w Iwoniczu w składzie: Dominik Litwin, Szymon Tekieli, Jan Rygiel (opiekun Leszek Krukar).

Wszyscy uczniowie otrzymali cenne nagrody i upominki ufundowane przez Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.
Nagrody wręczyli zwycięzcom: Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Pan Witold Kocaj i przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie Pan Paweł Lechwar. Gratulacje złożyła również Pani Małgorzata Jakubowicz – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Iwoniczu. Zwycięskie drużyny będą reprezentować Gminę Iwonicz-Zdrój na wyższych szczeblach konkursów, które odbędą się w Krośnie.

I miejsce w konkursie gminnym SP

I miejsce w konkursie gminnym SP

I miejsce drużynowo w konkursie gminnym SP

I miejsce drużynowo w konkursie gminnym SP