Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”

Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”
Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”

Nasze przedszkole w bieżącym roku szkolnym uczestniczy w ogólnopolskiej społecznej akcji: ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Cała Polska czyta dzieciom to społeczna akcja reklamowa rozpoczęta przez Fundację ABCXXI, mająca na celu rozpropagowanie czytelnictwa wśród małych dzieci i ich rodziców i polegająca głównie na finansowaniu nadawania spotów reklamowych w mediach. Celem akcji jest zachęcanie rodziców, wychowawców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom. W tym roku bajki dla dzieci czytali: ks.Bogdan Nitka-proboszcz naszej parafii, pani Dorota Świstak-radna Gminy, Skarbnik Gminy Iwonicz-Zdrój- pan Janusz Turek, Sekretarz Gminy Iwonicz-Zdrój – pani Anna Malik-Borowska. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały zaprezentowanych bajek.


Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”
Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”
Akcja ,,Cała Polska czyta dzieciom”