Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu

Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu
Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu

Dnia 23 stycznia 2015 r. gościliśmy w naszym przedszkolu z wizytą duszpasterską ks. Bogdana Nitkę – proboszcza parafii p.w. Iwona i MB Uzdrowienia Chorych w Iwoniczu-Zdroju. Po wspólnej modlitwie i śpiewie kolęd ksiądz proboszcz udzielił błogosławieństwa dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola by czas wspólnie spędzany w placówce był źródłem radości, dobroci, miłości, mądrości oraz wzajemnego poszanowania. Słowa księdza proboszcza skierowane do dzieci i pracowników wywołały serdeczny uśmiech na wszystkich twarzach zarówno tych małych jak i dużych.


Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu
Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu