Kamila Cichoń na podium Baltic Biathlon Cup

Biathloniści IKN Górnik Iwonicz-Zdrój wywalczyli kilka czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach Baltic Biathlon Cup, które rozegrano w Dusznikach Zdroju (16-18.2015). Uczestnicy rywalizowali w dwóch biegach sprinterskich, w których oprócz zawodników z polskich klubów wystąpili biathloniści z Litwy, Łotwy, Szwecji i Czech. W pierwszym dniu dwoje zawodników "Górnika" – Kamila Cichoń w juniorkach młodszych i Patryk Jakieła w młodzikach sklasyfikowano na 5 miejscu. Podczas drugiego dnia zmagań Kamila Cichoń stanęła na drugim stopniu podium, a jej siostra Klaudia zajęła 6 miejsce. Wśród młodzików Patryk Jakieła i Michał Krzanowski zajęli odpowiednio 5 i 6 pozycję.
Równocześnie z Baltic Biathlon Cup odbyły się zawody Pucharu Polski – "Celuj w Igrzyska". W zmaganiach juniorów Rafał Penar zajął 3 i 4 miejsce. Na najwyższym stopniu podium w młodzikach młodszych stanął Dawid Stanisz. W tej samej kategorii wiekowej Paweł Kania zajął 6 miejsce. Tą samą pozycję uzyskała Małgorzata Pernal w grupie młodziczek młodszych.