Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

13 października 2014 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pod kierunkiem p. Agnieszki Stanisz przygotowali humorystyczne przedstawienie „Gdyby nauczyciel był uczniem i odwrotnie…”.

I tak zobaczyliśmy, co mogło by się wydarzyć, gdyby nauczyciele i uczniowie zamienili się rolami. Znaleźliśmy się na froncie wojennym, gdzie nauczyciele i uczniowie byli wrogami, następnie zobaczyliśmy scenkę w której to uczniowie prowadzili lekcję i wcale nie było im łatwo… W ostatniej scenie nastąpił rozejm i obydwie strony konfliktu doszły do porozumienia.

Uczniowie poprzez recytację wierszy podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Oprawę muzyczną stanowiła piosenka „Nauczycielom” wykonana przez chór szkolny przygotowany przez p. Beatę Dębiec. Odpowiedni klimat stworzyła scenografia, która powstała dzięki pomocy p. Anny Deryniowskiej.

Następnie głos zabrał  Pan Dyrektor Adam Dołęgowski, który  podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.  

Również  Przewodnicząca Rady Rodziców  przekazała najlepsze życzenia i na ręce Pana Dyrektora  złożyła bukiet kwiatów.

 

 

 


Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole