Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Spektakl „Calineczka” i warsztaty Dla Dzieci Babć i Dziadków

Spektakl „Calineczka” i warsztaty Dla Dzieci Babć i Dziadków
Spektakl „Calineczka” i warsztaty Dla Dzieci Babć i Dziadków

 

 

11 września 2014 r., godz.16.00 – Biblioteka w Lubatowej

Zapraszamy do udział w wydarzeniu to świetna okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu i budowania pozytywnych relacji międzypokoleniowych.

Do udziału w przedstawieniu i warsztatach zapraszamy wszystkich chętnych – udział w wydarzeniach jest bezpłatny ,

niezbędny jest wspólny udział ( dzieci + dziadkowie)

Projekt „Opowiem Ci bajkę” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

 

 

….

Wszystkie dzieci lubią bajki, a najlepiej, gdy opowiadają je im najbliżsi – babcie i dziadkowie znają najlepsze historie. Opowiedzenie ciekawej bajki to jednak czasami zadanie niełatwe.

Już we wrześniu i październiku Fundacja – ależ Gustawie! rusza w podróż po Polsce. Odwiedzimy wiele małych miejscowości z województw łódzkiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego do których teatr dociera rzadko.

W 20 miejscowościach będzie można zobaczyć spektakl „Calineczka”, a następnie wziąć udział w warsztatach rozwijających wyobraźnię, prowokujących do twórczego myślenia, wykorzystujących innowacyjne metody twórczej aktywności i wzmacniających więzi między wnukami a dziadkami.

Udział w wydarzeniu to świetna okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu i budowania pozytywnych relacji międzypokoleniowych.

Do udziału w przedstawieniach i warsztatach zapraszamy wszystkich chętnych – udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Projekt „Opowiem Ci bajkę” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Szczegóły na stronie internetowej Fundacji: www.alezgustawie.pl

Spektakl