Zapraszamy do Parku linowego w Iwoniczu-Zdroju

Zapraszamy do Parku linowego w Iwoniczu-Zdroju
Zapraszamy do Parku linowego w Iwoniczu-Zdroju

27 lipca, niedziela: od 10.30 do 13.00

W pozostałe dni park jest czynny
po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. 

Kontakt

Park Linowy w Iwoniczu Zdroju:

tel. 516 298 061

Więcej: www.parklinowy.webnode.com


Cennik (płatne przed):

 

Dorośli – 12 zł

Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat – 8 zł

Przejście z instruktorem – dopłata – 7 zł

Opłata za kolejne przejście w jednym dniu – 5 zł (dla wszystkich)

lub

Dla większych grup – 150 zł za godzinę

 

 

 

Położenie

 

Park Linowy położony jest w bardzo malowniczym terenie pomiędzy Krakowiakiem, a Excelsiorem w Iwoniczu-Zdroju, jednym z najpiękniejszych, najbardziej malowniczych zakątków województwa podkarpackiego. Położona na skraju Beskidu Niskiego odznacza się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, przyrodniczymi i klimatycznymi. Rozległe masywy leśne, będące pozostałością dawnej puszczy karpackiej, nie tylko wzbogacają pejzaż Iwonicza i południowych rejonów gminy, ale przede wszystkim decydują o istnieniu specyficznego mikroklimatu posiadającego leczniczy, uzdrowiskowy charakter.

O Parku

 

Na park składa się 9 platform zainstalowanych na drzewach, na wysokości od 4 do11 metrów nad ziemią. Platformy połączone są z 8 różnego rodzaju przeszkodami i mostami linowymi. Trasa posiada umiarkowany stopień trudności, a jej pokonanie zajmuje od 15 do 30 minut. Zabawa na Parku to coraz bardziej popularny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Trasa ma umiarkowany poziom trudności dzięki czemu jest adresowana do szerokiego grona uczestników. Park został wykonany zgodnie z unijnymi normami dotyczącymi tego typu urządzeń, bezpieczeństwo uczestnikom zapewnia atestowany system asekuracji. Niezależnie od stosowania sprzętu najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi Park posiada wykupione ubezpieczenie OC.

Kto może korzystać?

 

Każda osoba powyżej 140cm wzrostu. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku pod warunkiem obecności i pisemnej zgody rodzica. Każda osoba, która podejmuje wyzwanie pokonania Parku, przechodzi stosowne przeszkolenie w zakresie asekuracji oraz zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy wyposażeni zostają w kaski, uprzęże, lonże oraz rękawice. Osprzęt oraz elementy asekuracji to sprzęt najwyższej jakości posiadający atesty bezpieczeństwa CE oraz UIAA (Union Internationale des Associations d’Alpinisme).
Uwaga: Z Parku linowego nie mogą korzystać osoby nietrzeźwe !

Ważne: Instruktor Parku linowego decyduje o ilości osób mogących jednocześnie z niego korzystać. Może również w dowolnej chwili zamknąć Park, jeżeli zaistnieją warunki mogące w jakikolwiek sposób wpłynąć na bezpieczeństwo korzystających z niego osób !

 

Zapraszamy do Parku linowego w Iwoniczu-Zdroju

Powiększ litery
Zmień kontrast