Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Nominacja dla Urzędu Gminy w Iwonicz-Zdrój w ogólnopolskim plebiscycie

NOMINACJA DLA URZĘDU W OGÓLNOPOLSKIM PLEBISCYCIE

Nasz urząd otrzymał nominację w II Edycji prestiżowego Plebiscytu: „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu”, który odbywa się pod patronatem największego medium dla samorządów – Regioportal.pl. i największego producenta trofeów – firmy Tryumf. Plebiscyt ma charakter ogólnopolski i uprawnionych do startu było ponad 15 000 instytucji publicznych z 2479 gmin. Nominacji mogli urzędom udzielić dziennikarze lokalni oraz mieszkańcy.

Do 9 maja br. na adres plebiscyt@wgd-pr.pl napłynęło ponad 1000 nominacji. Był to pierwszy etap selekcji. Już 5 marca br. WGD PR poinformowało wszystkie urzędy w kraju, które dysponowały adresem e-mail i co ważne odbierały swoją pocztę elektroniczną o rozpoczęciu plebiscytu. Organizatorzy nie zachęcali urzędów do zamieszczania informacji o plebiscycie na stronach internetowych i do informowania dziennikarzy lokalnych. W ten sposób wstępnie sprawdzono system komunikacji urzędu z mieszkańcami i mediami. Nominacje trafiają więc do tych urzędów, które potrafią komunikować się ze środowiskiem lokalnym.

Przed nami drugi etap plebiscytu. Przez cały czerwiec Warszawska Grupa Doradców PR będzie zbierała głosy od dziennikarzy i mieszkańców. Spośród nominowanych już we wrześniu zostanie wybranych 50 urzędów, które otrzymają indywidualizowaną, szklaną statuetkę o wadze ponad 1 kilograma. Wręczenie tak prestiżowych i cennych nagród jest możliwe dzięki największej w Europie firmie, która produkuje trofea okolicznościowe i sportowe – Tryumf ze Stalowej Woli.

Głosy zbieramy w „skrzynce pocztowej” plebiscyt@wgd-pr.pl.