Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wystawa fotografii artystek pogranicza

Wystawa fotografii artystek pogranicza
Wystawa fotografii artystek pogranicza

W dniach 31.05-1.06 zapraszamy do odwiedzenia wystawy fotografii artystek pogranicza, która będzie można zobaczyć przy Hotelu Glorietta w Iwoniczu Zdroju.

Wystawa realizowana jest w ramach projektu  pn. „Zasmakuj w pograniczu – Szklane Krosno, Zabytkowy Bardejov” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżet państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

W miesiącach maj – czerwiec prezentowana jest w 6 miast na terenie Polski i Słowacji, takich jak: Bardejovské Kúpele, Vyšné Ružbachy, Stará L’ubovňa, Rymanów Zdrój, Iwonicz Zdrój, Polańczyk.

Ekspozycja prezentuje 60 fotografii z atrakcjami turystycznymi pogranicza polsko-słowackiego. Promocja regionu poprzez zdjęcia wykonane przez artystki zamieszkujące pogranicze ma za zadanie nie tylko przedstawienie uroków tego regionu widzianego oczami kobiety, ale także ich zaaktywizowanie i promocję ich twórczości.  

W następny weekend czyli w dniach 7-8 czerwca zapraszamy do Polańczyka.


Wystawa fotografii artystek pogranicza