Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Iwonicz-Zdrój.

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Iwonicz-Zdrój.
Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Iwonicz-Zdrój.

              Prezentujemy oficjalne wyniki głosowania do europarlamentu w Gminie Iwonicz-Zdrój. Według danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą frekwencja w naszej Gminie wyniosła 23,89 %. Do urn poszło 1995 wyborców. Największą frekwencję zanotowano w Obwodzie nr 1 – Kino "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju -31,49%. Najwięcej głosów oddano na Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, który zdobył 54,79 % głosów ważnych oddanych przez naszych mieszkańców. 

Szczegółowe wyniki wyborów w naszej Gminie można uzyskać pod adresem: http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/180703
Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Iwonicz-Zdrój.
Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w Gminie Iwonicz-Zdrój.