Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Konkurs grantowy „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”

Pszczoła to wyjątkowe stworzenie. Pracowita, działająca w społeczności, pełni bardzo ważne funkcje w ekosystemach i jest bardzo pożyteczna dla ludzi. Niestety, grozi jej wiele niebezpieczeństw, niektóre z nich wywołujemy my – ludzie. Dlatego bardzo nam zależy, aby pszczołom pomagać i je chronić. Po to powstał program „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”, poprzez który uczymy jak o pszczoły dbać i inspirujemy do działania w tym zakresie
Aby jak najlepiej przyczyniać się do wdrażania w życie realnych działań na rzecz pszczół, w ramach akcji uruchamiamy program grantowy. Daje on szansę różnym placówkom na uzyskanie dofinansowania na realizację projektów zbieżnych z celami Programu.
Przygotuj i zgłoś do konkursu grantowego działanie na rzecz pomocy pszczołom i edukacji o roli pszczół. Pozyskaj nawet 8.000 złotych dofinansowania dla swojego projektu!

Jak przystąpić do konkursu grantowego?

  1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
  2. Przygotuj wniosek i wyślij go w terminie do 15 lutego 2014 r. (I termin) lub do 28 lutego (II termin).
  3. Do 15 kwietnia 2014 r. ogłosimy listę laureatów.
  4. Do 15 października 2014 r. będzie czas na realizację działań sfinansowanych pozyskanym grantem.
  5. Do 15 listopada 2014 r. należy złożyć sprawozdanie końcowe z realizacji projektu.

Więcej informacji na stronie www.pomagamypszczolom.pl/konkurs-grantowy