Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Pomoc dla Maciusia

Pomoc dla Maciusia
Pomoc dla Maciusia

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową, która może umożliwić leczenie oraz intensywną rehabilitację naszego synka.
Maciuś urodził się 28.06.2009 roku w zamartwicy, z ciężkim niedotlenieniem. Od pierwszych chwil walczył o życie. Ma wadę ośrodkowego układu nerwowego, porażenie czterokończynowe, cierpi na padaczkę lekooporną, jest dzieckiem leżącym, słabo stabilizuje głowę. Przeszedł dializoterapię, gdyż zmaga się z niewydolnością nerek. Do niedawna karmiony był przez PEG ale dzięki mozolnej rehabilitacji powróciła sprawność przełykania pokarmów i ssania. Mimo choroby i cierpienia jest bardzo pogodnym dzieckiem.

Maciuś jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Wymaga regularnej, intensywnej rehabilitacji, która przynosi efekty, ale jest kosztowna. Maćka czeka długa droga, aby polepszył sprawność. Wierzymy, że z Państwa pomocą osiągniemy nasz cel. Za zgromadzone pieniądze nasz synek będzie mógł wyjechać na turnus rehabilitacyjny, skorzystać z dodatkowych zajęć terapeutycznych. Wraz z rozwojem wzrastają potrzeby związane z zakupem niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego. Stałym i bardzo ważnym wydatkiem jest zakup leków i suplementów diety nerkowej.

Maciuś jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która udostępniła dla niego subkonto w celu gromadzenia funduszy na leczenie i rehabilitację. Każda wpłacona złotówka jest wydana rozważnie i rozliczana przez Fundację po przedstawieniu faktur. Wierzymy, że nie pozostaną Państwo obojętni na nasz apel i za każdą wpłatę z dobrego serca serdecznie dziękujemy w imieniu Maciusia.

Anna i Rafał, rodzice Maciusia

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym
PIT należy wpisać numer KRS 0000037904 oraz numer
ewidencyjny imię i nazwisko podopiecznego

Zapamietaj ten numer:
KRS 0000037904, 10533 MACIEJ HUCZWA

www.maciejhuczwa.pl

Pomoc dla Maciusia