Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Apel o pomoc dla chorego Miłosza!

Apel o pomoc dla chorego Miłosza!
Apel o pomoc dla chorego Miłosza!

APEL O POMOC

DLA CHOREGO

MIŁOSZA!!!

Miłosz ma 12 lat. Interesuje się piłką nożną,  lubi gry komputerowe i jazdę na rowerze. Jest bardzo wesołym i mądrym chłopcem.

 

Szanowni Państwo!

Miłosz od ponad 1,5 roku walczy o życie z nowotworem – NEUROBLASTOMA w IV stopniu klinicznym, z przerzutami. Chłopiec przebywa pod opieką Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W ciągu tego czasu przeszedł szereg badań, ma za sobą kilka serii chemioterapii, operację usunięcia guza oraz autoprzeszczep komórek krwiotwórczych. Miłosz jest niezwykle dzielnym dzieckiem, nie poddaje się i bardzo wierzy, że uda mu się pokonać chorobę, wrócić do szkoły i kolegów – do życia, które zostawił rok temu, aby stoczyć walkę o własne zdrowie. Choć, dzięki wysiłkom lekarzy i determinacji Miłosza, nowotwór zatrzymał się, nadal nie ustępuje. Olbrzymią szansą na całkowity powrót do zdrowia jest leczenie za pomocą przeciwciał anty GD2 w jednej z zagranicznych klinik. Wiąże się to jednak z ogromnymi wydatkami, ponieważ taka forma terapii jest na dzień dzisiejszy niedostępna w Polsce a NFZ leczenia poza granicami kraju nie refunduje.

Tak ogromna suma jest niestety poza możliwościami rodziny Miłosza, jednak jesteśmy gotowi zrobić wszystko aby pomóc mu z tej szansy skorzystać. Głęboko wierzymy, iż dzięki Państwa wsparciu uda się w końcu uzbierać całą kwotę tak aby chłopiec mógł jak najszybciej wyjechać i poddać się leczeniu. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. W tym przypadku liczy się każdy dzień, nie pozostawajmy obojętni wobec dramatu Miłosza.

 
 

NR KONTA: 61 8642 1038 2004 3821 8778 0001

 
Bardzo dziękujemy!
 

Akcję organizuje: Urząd Gminy Besko, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Besku, Zespół Szkół w Besku

 

Telefon kontaktowy: 13- 46- 73- 318


Apel o pomoc dla chorego Miłosza!