Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem

Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem
Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem

Na początku października nasze przedszkole odwiedził niezwykły Gość- brat Marian Markiewicz ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego. Dzielił się doświadczeniem i przeżyciami jakie mu towarzyszą z lat spędzonych z Janem Pawłem II. Opowiadał o swoich przygodach, chwilach wesołych i smutnych przeżytych wspólnie z Karolem Wojtyłą a później papieżem Janem Pawłem II. Dzieci z dużym zaciekawieniem i zainteresowaniem wysłuchały wspomnień br. Mariana Markiewicza o Janie Pawle II. Poznały papieża Jana Pawła II jako zwykłego a zarazem nadzwyczajnego człowieka. Dowiedziały się wielu ciekawostek z życia Patrona naszego przedszkola. Dla wszystkich uczestników spotkania poznanie brata Mariana Markiewicza było wspaniałym przeżyciem.

Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem
Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem
Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem
Spotkanie z bratem Marianem Markiewiczem