Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Okresowe spadki ciśnienia wody

Okresowe spadki ciśnienia wody
Okresowe spadki ciśnienia wody

Dotyczy: okresowych spadków ciśnienia wody oraz chwilowego pogorszenia się jakości wody w związku z koniecznością wykonania płukania magistrali Sieniawa-Krosno dla odbiorców w miejscowościach zlokalizowanych na terenie Gminy Rymanów i Gminy Iwonicz-Zdrój.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z 0.0. in fOD11uj e, że w związku z koniecznością wykonania płukania w dniach 14-15 października 2013r. odcinka magistrali wodociągowej Sieniawa-Klimkówka i 16-17 października odcinka Klimkówka – Krosno mogą nastąpić, chwilowe spadki ciśnienia wody w sieci oraz chwilowe pogorszenie jakości wody spowodowane uwalnianiem nagromadzonego osadu z rur wodociągowych nie stanowiące jednak zagrożenia bakteriologicznego dla odbiorców w miejscowościach:
w Gminie Rymanów: Rymanów, Rymanów Zdrój, Posada Górna, Klimkówka,
w Gminie Iwonicz-Zdrój: Iwonicz-Zdrój, Iwonicz.

Za utrudnienia wywołane przedstawionymi przyczynami N1PGK Krosno Sp. z 0.0. przeprasza wszystkich Odbiorców korzystających z komunalnej sieci wodociągowej.

Dodatkowe informacje pod całodobowym numerem alarmowym 994.
Okresowe spadki ciśnienia wody