Medale biathlonistów IKN Górnik Iwonicz-Zdrój!!!

Dwa złote i dwa srebrne medale wywalczyli zawodnicy IKN Górnik Iwonicz-Zdrój w Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim, które odbyły się w Czarnym Borze (27-30.06.2013). Dwukrotnie na podium stawał Michał Szwast, który w najmłodszej kategorii młodzików młodszych zwyciężył w sprincie, a w biegu indywidualnym zajął 2 miejsce. Sporą niespodziankę sprawił Jerzy Krzanowski, który został Mistrzem Polski w kategorii młodzików w biegu indywidualnym.

W grupie juniorów młodszych "srebro" w biegu sprinterskim wywalczył Rafał Penar. Tylko w biegach sztafetowych biathloniści "Górnika" nie zdołali wskoczyć na medalowe pozycje. Tuż za podium finiszowała sztafeta młodzików (Patryk Jakieła, Jerzy Krzanowski, Michał Krzanowski) i sztafeta juniorek młodszych (Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń i Julita Zając). Bardzo dobrze w sprincie juniorek młodszych zaprezentowała się Klaudia Cichoń, która ukończyła rywalizację na 4 miejscu.