Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Bezpłatne szkolenia gastronomiczne

Bezpłatne szkolenia gastronomiczne
Bezpłatne szkolenia gastronomiczne

Fundacja Educare et Servire z Dębicy oraz firma EVACO Sp. z o.o. z Krakowa przygotowały cykl bezpłatnych szkoleń gastronomicznych w ramach projektu „Mistrzowie Kuchni” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Projekt jest skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw prowadzących działalność związaną z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na terenie województwa podkarpackiego oraz ich pracowników wykonujących pracę w strukturach organizacyjnych tych firm na stanowisku kucharz/ka, szef/owa kuchni, personel kuchenny zajmujący się przygotowaniem potraw. Przedsiębiorstwo musi posiadać prawo do otrzymania pomocy de minimis, natomiast pracownik musi być zatrudniony na umowę o pracę, posiadać wykształcenie kierunkowe i minimum roczne doświadczenie zawodowe oraz nie posiadać certyfikatu czeladniczego w zawodzie kucharz.


Udział w projekcie jest bezpłatny.

Program szkoleń obejmujący 80 godzin szkoleniowych prowadzonych przez znakomitych trenerów zapewnia zapoznanie się z nowymi trendami sztuki kulinarnej oraz z nowoczesnym sprzętem gastronomicznym.

W ramach projektu zostaną zrealizowane trzy edycje szkoleń: wrzesień – grudzień 2013, listopad 2013 – marzec 2014, luty – czerwiec 2014. Rekrutacja trwa.

Niniejszym zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w wypromowaniu projektu poprzez Państwa stronę internetową oraz udostępnienie informacji przedsiębiorcom. W załączniku przesyłamy ulotkę oraz banery informacyjne do zamieszczenia na stronie internetowej.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela:

Magdalena Stusińska-Krywalska

tel. 501 059 753

e-mail: biuro@mistrzowiekuchni.com.pl

www.mistrzowiekuchni.com.pl

 

Zespół Projektu „Mistrzowie Kuchni”

Bezpłatne szkolenia gastronomiczne