Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

"NOC BIBLIOTEK" – "NOC DUCHÓW"

"NOC BIBLIOTEK" – "NOC DUCHÓW"
"NOC BIBLIOTEK" – "NOC DUCHÓW"

W nocy z 10/11 maja 2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwoniczu-Zdroju odbyła się „Noc duchów” w ramach ogólnopolskiej akcji „Noc bibliotek”.W spotkaniu wzięli udział uczniowie kl.II – V Szkoły Podstawowej. Na początku każde dziecko wchodząc do biblioteki przywitało się z "duchem". Po czym wszyscy zasiedli do kolacji przyniesionej przez dwa "duchy". Po zjedzeniu smacznej pizzy uczestnicy w pełni sił przystąpili do zabaw. A były to :

– próba odwagi

– straszenie na tarasie "Krakowiaka"

– tworzenie "wesołych szkieletów"

– "niewidzialny" tor przeszkód zakończony w objęciach "ducha"

– czytanie przy latarkach

– poszukiwanie "duchów książkowych"

– rzut "duchem" na odległość

Po tych zabawach uczestnicy wybrali się na spacer z duchami.Po powrocie najmłodsi obejrzeli (już w śpiworach) "Przygody Scooby-doo" a pozostałe dzieci bawiły się jeszcze w wymyśloną przez siebie grę umysłową. Ok. godz. 1,30 wszyscy położyli się spać. "Noc duchów" zakończyła się o godz.7,00.

Za pomoc w organizacji imprezy serdecznie dziękujemy Paniom z Gminnej Koalicji na Rzecz Rozwoju Bibliotek działającej przy GBP w Iwoniczu-Zdroju, restauracji "Krakowiak", Paniom z ZSGiH, członkini KGW z Iwonicza oraz mamie małego czytelnika biblioteki.