Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Grupy wsparcia

Zaproszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwoniczu-Zdroju zaprasza na pierwsze spotkanie organizacyjne, którego celem jest utworzenie grupy wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych u których wykryto wady rozwojowe.

Głównym celem spotkań jest dzielenie się doświadczeniami z bycia rodzicem dziecka z niepełnosprawnością.
Na spotkaniach grupy wsparcia rodzice będą mogli swobodnie porozmawiać, uzyskać wzajemne wsparcie, pocieszenie, przekonać się, czy problemy z ich dzieckiem są podobne do tych, które przeżywają inni rodzice, podzielić się własnymi sukcesami, poprosić o wskazówki pozostałych rodziców, wymienić informację o leczeniu i zawrzeć nowe przyjaźnie.
Grupa wsparcia przyczynia się do złagodzenia niepewności rodziców, niepokoju, dopuszcza możliwość zaakceptowania trudnej sytuacji rodzinnej oraz pozwola jeszcze bardziej pokochać niepełnosprawne dziecko. Uczestnictwo w Grupie Wsparcia przyczyni się do zwiększenia poczucia wartości, nadziei i sprawczości.

Grupa jest otwarta (uczestnictwo nie wymaga uprzedniego zapisania się),
można dołączyć w dowolnej chwili.

Nie jesteście sami!
Spotkania będą odbywały się w każdą pierwszą środę miesiąca od 16.00 do 18.00.
Następne trzy spotkania:
– 5 czerwca
– 3 lipca
– 7 sierpnia

Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 maja (środa) o 16.00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Iwoniczu-Zdroju, Plac Dietla 2 (wejście od tyłu budynku).

Serdecznie zapraszamy
(Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się telefonicznie z Agnieszką Krzanowską pod numerem telefonu 13 43 506 70).