Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Koncert Adwentowy

Koncert Adwentowy
Koncert  Adwentowy

Parafia Rzymskokatolicka w Iwoniczu – Zdroju

Uzdrowisko Iwonicz SA

Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu – Zdroju

zapraszają  na koncert adwentowy

"Przyjdź Panie bo czekamy"W dniu 9 grudnia 2012 r ., o godz.16.00– w Kościele  Parafialny w Iwoniczu Zdroju

WSTĘP WOLNY !

W koncercie wystąpią artyści sceny  Loch Camelot z Krakowa
Irena Urbańska -śpiew
Jadwiga Wrońska -śpiew
Jarosław Hanik – piano
Kazimierz Madej – słowo

 

Irena Urbańska – *córka Władysława Sokołowicza, profesora słynnej Salezjańskiej Szkoły Organistów w Przemyślu, dyrygenta i kompozytora muzyki kościelnej, długoletniego organisty przemyskiej katedry i krośnieńskiej Fary.Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie i późniejszy wieloletni jej pedagog. Jako solistka związana przez wiele lat z Chórem i Orkiestrą Polskiego radia i Telewizji w Krakowie. W 1992 r. założyła własny zespół muzyczny „Irena Urbańska i Klezmerzy”, z którym nagrała 8 płyt CD i koncertuje w Polsce, Europie, USA, Kanadzie i Izraelu, wykonując repertuar pieśni galicyjskich Żydów. Odznaczona m. in. Medalem Komisji Edukacji Narodowej i złotą odznaką Towarzystwa Opieki nad Majdankiem.


*Jaga Wrońska* – pieśniarka, autorka tekstów i muzyki, polonistka, artystka krakowskiego kabaretu „Loch Camelot”. Na stałe współpracuje również z Teatrem Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu. Wykonuje recitale w Polsce i za granicą. Współpracuje również z festiwalem „Warszawa Singera”. Stypendystka m. Krakowa w kategorii teatr i sztuka estradowa.


*Jarosław Hanik* – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Pianista, wiolonczelista, aranżer, akompaniator teatralny i estradowy. Laureat nagrody specjalnej na Krakowskim Festiwalu Piosenki Studenckiej 2009. Współpracuje z Teatrem Powszechnym w Radomiu.


*Kazimierz Madej – *absolwent Wydziału Malarstwa i Studium Scenografii krakowskiej ASP, scenograf, aktor i piosenkarz Piwnicy pod Baranami, dyrektor, dyrektor artystyczny, reżyser, scenograf i konferansjer zespołu artystycznego Loch Camelot w Krakowie przy ul. Św. Tomasza 17.

 

Koncert  Adwentowy