Ta strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ich zapisywanie w ustawieniach przeglądarki. Przeczytaj więcej nt. Polityki prywatności strony.

Srebro sztafety biathlonistek

Srebro sztafety biathlonistek
Srebro sztafety biathlonistek

Sztafeta młodziczek IKN Górnik Iwonicz-Zdrój biegnąca w składzie: Julita Zając, Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń zdobyła srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Kościelisku. W biegu indywidualnym Klaudia Cichoń zajęła 4 miejsce, a Julita Zając 5. W biegu sprinterskim te same miejsca zajmowały odpowiednio Julita Zając i Kamila Cichoń. W grupie młodzików najlepiej z młodych biathlonistów Górnika zaprezentował się Michał Krzanowski (4 miejsce w sprincie i 5 w biegu indywidualnym).

Równocześnie z młodzikami rozgrywano Puchar Polski – Mistrzostwa ZSMS Zakopane. Czołowe lokaty zajmowali juniorzy młodsi IKN Górnik Iwonicz-Zdrój/SMS Zakopane. Dawid Szwast stanął na drugim stopniu podium w sprincie, a w biegu indywidualnym zajął miejsce tuż za podium. Dwukrotny brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Rafał Penar dwukrotnie meldował się na mecie na 5 pozycji.     

Srebro sztafety biathlonistek