Komplet medali Kamili Cichoń

Młodzieżowa reprezentantka Polski w biathlonie, zawodniczka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój Kamila Cichoń podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski Juniorów zdobyła złoty medal w „sprincie”, brązowy w biegu pościgowym oraz wspólnie z Klaudią Cichoń i Julitą Zając wywalczyła „srebro” w biegu sztafetowym juniorek. Tylko w biegu indywidualnym Kamila nie zdobyła medalu kończąc bieg na 5 miejscu.

W rywalizacji, która odbywała się w Kościelisku (5-11.02.2018) biathloniści iwonickiego „Górnika” zdobyli jeszcze kilka wartościowych wyników. Klaudia Cichoń w rywalizacji juniorek zajęła 5 miejsce w „sprincie”, 7 w biegu pościgowym i 7 w biegu indywidualnym. W juniorach 7 pozycję w biegu pościgowym zajął Michał Krzanowski. Blisko medalu w juniorach młodszych był Dawid Stanisz, który w biegu sprinterskim ukończył rywalizację na 5 miejscu. W klasyfikacji punktowej klubów IKN „Górnik” Iwonicz-Zdrój zajął bardzo wysokie 3 miejsce.