XX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych

XX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych
XX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych

10 stycznia 2018 r. w Domu Ludowym w Iwoniczu odbył się XX Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Wzięła w nim udział młodzież i dzieci z różnych środowisk społecznych Gminy Iwonicz-Zdrój. Uczestnicy -soliści lub zespoły przygotowali kolędy, pastorałki a grupy teatralne zwyczaje kolędowe, jasełkowe i wigilijne.
Oceny prezentacji dokonała komisja jury w składzie: Ks. Prałat Kazimierz Piotrowski, Instruktor KO z Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie Pani Alina Pulnar oraz Pan Jakub Wojtowicz Dyrygent Gminnej Orkiestry Dętej w Iwoniczu.

Nagrodzeni i wyróżnieni w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I Kategoria – SP kl. 0 – III

Soliści:
I miejsce: Helena Mitas – SP Iwonicz-Zdrój, op. Urszula Telesz
I miejsce: Ivo Chudy – SP Iwonicz, op. Beata Milińska
II miejsce: Oliwier Krowicki – ZSPiG Lubatówka, op. Beata Dębiec
III miejsce: Emilia Litwin – SP Iwonicz, op. Izabela Nycz
Wyróżnienia:
Zuzanna Starowiejska – SP Lubatowa, op. Anna Ryglewicz, Miłosz Litwin – SP Lubatowa, op. Beata Najbar, Sandra Krupa – SP Iwonicz-Zdrój, op. Urszula Telesz, Maria Nycz – SP Iwonicz-Zdrój, op. Lidia Rachwał
Grupy teatralne:
I miejsce: Iwonutki – Przedszkole Gminne im. Jana Pawła II Iwonicz-Zdrój op. Agata Rajchel i Martyna Nycz

II Kategoria: SP kl. IV – VI

Soliści:
I miejsce: Roksana Krupa – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna Szwast
II miejsce: Kinga Kinel – SP Iwonicz, op. Robert Mercik
III miejsce: Natalia Zima – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik
III miejsce: Julia Cząstka – SP Iwonicz, op. Robert Mercik
Wyróżnienia:
Kamila Szczurek – SP Iwonicz op. Robert Mercik, Miriam Jastrzębski – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna Szwast, Magdalena Rogowska – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna Szwast, Julita Deryniowska – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik
Grupy teatralne:
I miejsce: Uczniowie SP w Iwoniczu op. siostra Benedykta Pruś

III Kategoria: kl. VII i Gimnazjum

Soliści:
I miejsce: Adrianna Nycz – Kółko wokalne GOK Iwonicz-Zdrój, op. Ewa Staroń
I miejsce: Jagoda Filipowicz – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna S
II miejsce: Wiktor Zając – SP Lubatowa, op. Ewa Staroń
III miejsce: Milena Zając – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik
wyróżnienia: Wiktoria Habrat – ZSPiG Lubatówka, op. Beata Dębięc, Marcelina Turek – ZSPiG Lubatówka, op. Beata Dębiec, Tomasz Nycz – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna Szwast

IV Kategoria: Szkoły Średnie

I miejsce: Alina Duszczyńska – ZS Iwonicz, op. Urszula Haduch
II miejsce: Paulina Kamińska – ZS Iwonicz, op. Urszula Haduch
III miejsce: Dominika Murdzek – Kółko wokalne GOK Iwonicz-Zdrój, op. Ewa Staroń
Wyróżnienia: Dominika Adamik – ZSG-H Iwonicz-Zdój, op. Justyna Biskup
Grupy teatralne:
Wyróżnienie specjalne: Grupa teatralna działająca przy DPS w Iwoniczu, op. Nina Kłosowicz
i Jadwiga Lorenc

GRAND PRIX XX Konkursu Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych zdobyła Katarzyna Such – SP Iwonicz, op. Bożena Such

Galeria zdjęć

Uprzejmie informujemy, że

dnia 22 grudnia 2017 r. (piątek) 

Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju będzie nieczynny.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close