Zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

W dniu 20 lipca 2019 r. na stadionie LKS „Iwonka” Iwonicz w Iwoniczu rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój. Początek o godz. 14.00. Liczymy na zaciętą rywalizację naszych drużyn piłkarskich, piękną sportową walkę oraz mocny doping kibiców. Zwycięzca turnieju będzie reprezentować naszą gminę w XXI Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej O Puchar Starosty Krośnieńskiego.

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.