Kamila Cichoń z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Zawodniczka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój Kamila Cichoń stanęła na trzecim stopniu podium w biegu ze startu wspólnego podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Dusznikach Zdroju. Biathlonistka pochodząca z Lubatowej zdobyła swój pierwszy medal w kategorii seniorek. Kamila blisko podium była także w biegu sprinterskim, ale do medalu zabrakło 1,8 sekundy. W biegu indywidualnym zajęła 7 miejsce. Zawodnicy „Górnika” podczas tych mistrzostw zdobyli jeszcze kilka miejsc w czołowej „dziesiątce”. W biegach indywidualnych 7 miejsce w młodziczkach młodszych zajęła Martyna Patlewicz, a Klaudia Cichoń była 10 w gronie seniorek. Julia Murdzek została sklasyfikowana na 5 pozycji w biegu sprinterskim młodziczek. W rywalizacji sztafet zarówno młodziczki młodsze (Martyna Patlewicz, Zuzanna Zając, Faustyna Pernal), jak i młodzicy młodsi (Sebastian Garbowski, Piotr Turek, Kasjan Turek) ukończyli zawody na 8 miejscu.