Pola Nadziei w Gminie Iwonicz-Zdrój

Pola Nadziei w Gminie Iwonicz-Zdrój
Pola Nadziei w Gminie Iwonicz-Zdrój

W najbliższą niedzielę tj. 14 kwietnia 2019 r na terenie naszej gminy zostanie przeprowadzona zbiorka na rzesz Krośnieńskiego Hospicjum Caritas im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty w ramach Ogólnoświatowej Akcji „Pola Nadziei”.  W akcji udział wezmą uczniowie i nauczyciele szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli z terenu naszej gminy. Kwestujących wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach oraz przy kościołach. Serdecznie zapraszamy do wsparcia inicjatywy.

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.