Teatrzyk w naszym przedszkolu

Teatrzyk w naszym przedszkolu
Teatrzyk w naszym przedszkolu

W styczniu nasze przedszkole odwiedzili artyści z przedstawieniem teatralnym pt. : „ Telekomputerek czyli historia pewnego Adasia”. Celem przedstawienia było ukazanie dzieciom zagrożeń związanych z niewłaściwym korzystaniem z komputera i telewizji. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy głównego bohatera Adasia.

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.