Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Kolędy i pastorałki niezależnie od tego, czy są nowe, czy stare treścią dotyczą Tajemnicy Bożego Narodzenia. Grupa starszaków z naszego przedszkola wystąpiła w Gminnym Przeglądzie Kolęd                  i Pastorałek. Dzieci pod kierunkiem swych wychowawczyń i rodziców długo  przygotowywały  się do jasełek a  uroku występom dodały piękne stroje o charakterze bożonarodzeniowym. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe, które orzekło że poziom jest bardzo wysoki, ostatecznie dzieci z naszego przedszkola zdobyły I miejsce w przeglądzie. GRATULUJEMY!

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.