Wyniki konkursu kolęd 2019

Wyniki konkursu kolęd 2019
Wyniki konkursu kolęd 2019

10 stycznia 2019 r. w Sali Domu Ludowego w Iwoniczu odbył się XXI Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych. Wzięli w nim udział uczniowie ze Szkół Podstawowych i Szkół Średnich naszej gminy. Uczestnicy -soliści lub zespoły przygotowali kolędy i pastorałki a grupy teatralne zwyczaje kolędowe, jasełkowe i wigilijne.

Oceny prezentacji dokonała komisja jury w składzie: Ks. Prałat Kazimierz Piotrowski oraz Instruktor KO z Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie Pani Alina Pulnar.

Nagrodzeni i wyróżnieni w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I Kategoria – SP kl. 0 – III

Soliści:

I miejsce: Ivo Chudy – SP Iwonicz, op. Beata Milińska

II miejsce: Emilia Litwin – SP Iwonicz, op. Jolanta Kielar

III miejsce: Weronika Wais – SP Iwonicz-Zdrój, op. Urszula Telesz

Wyróżnienia:

Helena Mitas – SP Iwonicz-Zdrój, op. Urszula Telesz

Grupa teatralna:

I miejsce: Grupa teatralna 5-6 latków z Gminnego Przedszkola w Iwoniczu op. Renata Rajchel i Agnieszka Pernal

I miejsce: Iwonutki – z Przedszkola Gminnego im. Jana Pawła II w Iwoniczu-Zdroju op. Martyna Nycz i Urszula Kenar

II Kategoria: SP kl. IV – VI

Soliści:

I miejsce: Milena Bogaczyk – SP Iwonicz, op. Robert Mercik

II miejsce: Joanna Such – SP Iwonicz, op. Robert Mercik

III miejsce: Natalia Zając– SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik

Wyróżnienia:

Julia Cząstka – SP Iwonicz op. Robert Mercik, Natalia Zima – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik, Nikola Zygmunt – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik, Emilia Węgrzynek – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik

Zespół:

I miejsce: „Mali Lubatowianie”, GOK Iwonicz-Zdrój op. Sabina Cichoń

III Kategoria: kl. VII i Gimnazjum

Soliści:

I miejsce: Kinga Kinel – SP Iwonicz, op. Robert Mercik

I miejsce: Jagoda Filipowicz – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna Szwast

III miejsce: Milena Zając – SP Lubatowa, op. Jerzy Adamik

Wyróżnienia:

Tomasz Nycz – SP Iwonicz-Zdrój, op. Joanna Szwast

Grupa teatralna:

I miejsce: Uczniowie SP Iwonicz, op. s. Danuta Benedykta Pruś

Zespół:

Wyróżnienie: Julia Szajna z zespołem – SP Iwonicz, op. Robert Mercik

IV Kategoria: Szkoły Średnie

Soliści:

I miejsce: Adrianna Nycz – GOK Iwonicz-Zdrój, op. Ewa Staroń

I miejsce: Katarzyna Such, op. Bożena Such

II miejsce: Maja Adamiak – ZSG-H Iwonicz-Zdrój, op. Katarzyna Wacek

Wyróżnienia: Dorota Turczyńska – ZSG-H Iwonicz-Zdój, op. Halina Loryś

Zespół:

III miejsce: Zespół z Domu Opieki Społecznej w Iwoniczu, op. Jadwiga Lorens

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.