Pokaz sztuczek magicznych i iluzji

Pokaz sztuczek magicznych i iluzji
Pokaz sztuczek magicznych i iluzji

Nasze przedszkole odwiedził Pan Iluzjonista, który zaprezentował różne magiczne sztuczki z wykorzystaniem wielu różnych rekwizytów. Wspaniałe widowisko zachwyciło dzieci, zwłaszcza gdy w niewyjaśniony sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki. Niektóre dzieci same mogły zmienić się w iluzjonistów i asystowały artyście. Wszystkie efekty zaprezentowane przez artystę wywoływały uśmiech i zdumienie na twarzach naszych przedszkolaków. Dzieci nagrodziły iluzjonistę gromkimi brawami.

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.