Wizyta duszpasterska

Wizyta duszpasterska
Wizyta duszpasterska

W styczniu w naszym Przedszkolu gościliśmy z wizytą duszpasterska ks. Kazimierza Gierę, proboszcza naszej parafii. Po modlitwie i wspólnym kolędowaniu dzieci otrzymały pamiątkowy obrazek. Na zakończenie wizyty     ks. proboszcz udzielił wszystkim dzieciom oraz pracownikom Przedszkola błogosławieństwa Bożego. Dziękujemy ks. proboszczowi za pamięć i słodkości.

Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania przez Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju Państwa danych osobowych – RODO.

Przechodząc dalej zgadzasz się na stosowanie plików cookies, które mają na celu:

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia Twojej przeglądarki, decydując czy cookies mają się zapisywać na Twoim komputerze.