Protokół z XIII Gminnego Konkurs Kolęd i Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych

Protokół z XIII Gminnego Konkurs Kolęd i Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych
Protokół z XIII Gminnego Konkurs Kolęd i Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych

Protokół z XIII Gminnego Konkurs Kolęd Pastorałek

          i Obrzędów Bożonarodzeniowych

            11 i 12 stycznia 2012 rok Dom Ludowy w Iwoniczu

Komisja Artystyczna w składzie :

Przewodniczący – ks. Kazimierz Piotrowski

Członek- Alina Pulnar

Członek – Małgorzata Walaszczyk- Faryj

Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

Grupa I ( kl.0 – III )

I miejsce – Milena Zając – SP Lubatowa op. Józefa Knap

II miejsce -Wiktor Śliwa – ZSPiG Lubatówka- op. Józefa Knap

III miejsce – Wiktor Zając – SP Lubatowa – op. Józefa Knap

wyróżnienie – Karolina Majchrowicz – ZS Iwonicz -Zdrój op. Bożena Wajda

wyróżnienie – Katarzyna Such – SP Iwonicz – op. Jadwiga Wosiewicz

wyróżnienie – Marcelina Turek – SP Lubatówka op. Józefa Knap

Kategoria Grupy teatralne i Jasełka

I miejsce – Przedszkole Gminne w Iwoniczu Zdroju -op. Agata Rajchel, Edyta Buczek

II miejsce – Przedszkole Gminne w Iwoniczu -op. Bogumiła Boczar,Renata Rajchel, B.Bury

III miejsce – DPS dla Dorosłych w Iwoniczu

Wyróżnienie – Grupa "Wzrastanie" DPS w  Iwonicz op. Renata Turowska, Maciej Flip

Wyróżnienie -Grupa teatralna kl. III a i kl.III b – op. Jolanta Kielar i Jadwiga Wosiewicz

Grupa II ( kl. IV do VI )

I miejsce – Alicja Menet – SP Iwonicz – op. Robert Mercik

II miejsce -Kamila Starowiejska -SP Lubatowa -op. Józefa Knap

III miejsce – Cezary Bogaczyk – ZS Iwonicz-Zdrój – op. Joanna Szwast

Wyróżnienie Specjalne – Zespół Orff Percusion Band – SP Lubatowa op.Jerzy Adamik

wyróżnienie – Milena Krowicka – ZSPiG Lubatówka op.Józefa Knap

wyróżnienie -Kamil Knap – ZSPiG Lubatówka – op. Józefa Knap

Grupa III ( gimnazjum)

I miejsce – Aleksandra Kandefer

                    Bartłomiej Boczar

                   Karol Rysz – Gimnazjum Iwonicz op. Maria Kandefer -Nycz

II miejsce -Tobiasz Patrylak – ZSPiG w Lubatówce op. Józefa Knap

wyróżnienie – Agnieszka Brzana ZS w Iwonicz-Zdroju op. Joanna Szwast

Grupa IV ( szkoły średnie)

I miejsce – Karolina Grysztar -Iwonicz

II miejsce -Maja Czechura – ZS w Iwoniczu op. Urszula Haduch, Renata Trybus

III miejsce -Partycja Borek -ZS w Iwoniczu op. Urszula Haduch, Renata Trybus

Protokół z XIII Gminnego Konkurs Kolęd Pastorałek

i Obrzędów Bożonarodzeniowych

11 i 12 stycznia 2012 rok

Protokół z XIII Gminnego Konkurs Kolęd i Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych